Newsletter

Sign up for great specials and the latest events at Be You Spa!Join!

VİZYONUMUZ
 "İyinin daha iyisi her zaman vardır" sloganıyla yola çıkarak, mükemmeliği arayışı kendine ilke edinmiş işletmeler oluşturmada katkı sağlamayı kendimize hedef seçerek yolumuza devam ediyoruz. 

Fuat Kaplan

BİZİ TAKİP EDİN

        

Biz Kimiz

Fuat Abdurrahman Kaplan

Üretim Teknolojileri master’inin ardından, Coca-Cola da dahil olmak üzere, farklı sektörlerde çalıştıktan sonra 2000 yılında R. Bosch GmbH/Bursa fabrikasında çalışma hayatına devam etmiş, burada Common Rail Projesin’de farklı ürün gruplarında proje yöneticiliği yapmıştır. Bu uygulamalar çerçevesinde gerek proje bazlı BPS (Bosch Production System) uygulamalarında (üretim sistem dizaynı), gerekse hali hazırdaki sistemlerin yalınlaştırılması/optimizasyonu çalışmalarında bulunmuş, altı haneli rakamları ihtiva eden yatırım ve işletme giderleri tasarrufu sağlanmasında katkıda bulunmuştur. 

Daha sonra Ilpea Industries/Italy Çerkezköy fabrikasında, beyaz eşya ve otomotiv sektöründe fabrika müdürü olarak aynı doğrultuda, hat optmizasyonu, kalitesilik maliyeti azaltma, TPM ve mavi yaka verimliği konularında çalışmalarda bulunmuştur. 

Unika Universal Kablo San. de yine fabrika müdürü olarak, tüm üretim sistemi kuruluşu/fabrika reorganizasyonu, ERP sistem devreye alınması/sistem organizasyonu ve kalitesizlik maliyeti düşürme çalışmalarında bulunmuştur. 

2011 yılında kurucu ortak olarak Yalın Üretim Danışmanlığı’ında başlamıştır. 

A. F. Kaplan Üretim Teknolojileri master’ini Berlin Teknik Üniversitesi/Almanya ve New Jersey Institute of Technology/Amerika’da yapmış olup, Almanca ve İngilizce bilmektedir.